Fotenie na Slovensku

Dakujem za prejaveny zaujem o fotenie.

Termín fotenia:  Koniec augusta 2017

Miesto: Revúca a okolie

 

Čo je zahrnuté v cene balíčka:

Čas strávený fotením (obvykle 1 hodina),

výber najlepších záberov,

editovanie, príprava galérie,

príprava finálneho objednaného produktu, produkty zahrnuté v balíčku.

 

O fotení

Ako už asi viete, venujem sa foteniu rodiny, detičiek a nastávajúcich mamičiek. Fotím v domácom prostredí alebo von, to viac menej záleží od priazne počasia. Snažím sa o čo najprirodzenejšie fotky, ktoré majú výpovednú hodnotu, a ktoré prezradia niečo o povahe, osobnosti ale aj o významných míľnikoch, preto rada zakomponujem obľúbené hračky, domáceho maznáčika, knižku...

Samotné fotenie trvá väčšinou 1 hodinu. Fotky budem upravovať až po návrate do UK. Hneď ako budú hotové, pošlem Vám emailom odkaz na Vašu osobnú galériu na mojej stránke. V galérii budú zobrazené len tie najlepšie upravené zábery,  z  ktorých si potom môžete vybrať. Nasledne Vám pošlem odkaz, kde si fotky budete môcť stiahnuť.  Fotky v galérii sú upravené do konečnej podoby. 

Oblečenie

Dôležité je, aby ste sa Vy aj Vaše detičky cítili pohodlne. Ak budú na fotení dievčatká, sukne, šaty pôsobia na fotkách výborne a čo miluje väščina dievčat? Krútenie sa v ‘točivých’ šatách. Doplnky ako šatky, klobúky, korále sú tiež super. Chlapci môžu mať sačká, motíliky, košele, nohavice na traky, tričká …

Základným pravidlom je jednoduchosť. Vyvarujte sa nápisov, obrázkov, logá tiež nie sú vhodné lebo odpútavajú pozornosť od toho podstatného, hlavného hrdinu na fotke. Avšak vzory ako pásiky, bodky, kocky, kvietky sú OK :)

 

Autorské práva a použitie fotografií

Dovoľujem si Vás upozorniť, že predajom digitálnych fotografií, nepredávam moje autorské práva, čo znamená, že fotky môžete tlačiť v neobmedzenom množstve, využiť ich na akékoľvek osobné účely (napr. hrnček, obraz na stenu, calendar…), ale nie za účelom materiálneho zisku alebo pre marketingové účely .

Platba za fotenie a produkty

Zaplatiť môžete vopred cez Paypal (pošlem Vám faktúru) alebo pri fotení (podľa balíčka, kt. si vyberiete). Pokiaľ budete chcieť balíček zmeniť na vyšší, zostatok budete môcť doplatiť cez PayPal (platba cez internet) alebo prevodom na bankový účet.

 
     


Cenník

Balíček

Zaŕňa

Cena

Zľavnená cena pre stálych zákazníkov

Portrét/zvieratá

1 - 10 digitálnych fotografií

90 EUR

80 EUR

Rodinné fotenie A

15 digitálnych fotografií

130 EUR

120 EUR

Rodinné fotenie B 20 digitálnych fotografií 170 EUR 160 EUR
Rodinné fotenie C

Všetky digitálne fotografie z galérie (min. 25) + vytlacky

230 EUR

210 EUR

Rodinne fotenie D

Všetky digitálne fotografie (min. 25) z galérie + 20 stranová fotokniha*

250 EUR

230 EUR

 

Dodatočné produkty

 

 

 

1 digitálna fotografia

15 EUR

12 EUR

 

10 Stranová kniha*

80 EUR

70 EUR

 

20 Stranová kniha *

120 EUR

110 EUR

 

Fotokniha

  • Foto kniha: fotografie sú vytlačené na fotografický papier, takže je to vlastne zviazaný album.
  • Pre 10 stranovú knižku si vyberiete 5 najobľúbenejších fotiek a ja dotvorím konečný dizaj, kt. Vám v digitalnej forme pošlem na schválenie.
  • Pre 20 stranovú knižku si vyberiete 10 najobľúbenejších fotiek a taktiež dotvorím konečný dizaj, kt. Vám v digitalnej forme pošlem na schválenie.

 

 

Digitálne fotografie

Fotografie, ktoré nájdete v galérii sú upravené do konečnej podoby. Uvedený cenník je pre digitalne upravené fotky pripravené na tlač avšak kvalita finálneho produktu bude záležať od kvality tlače. Taktiež, pri prezeraní si galérie berte do úvahy, že pokiaľ nemáte vykalibrovaný monitor, je možné, že sa Vám fotky zobrazia napr. priliš kontrastné, tmavé alebo veľmi oranžové. Skontrolujte si vtedy nastavenie Vášho monitoru prípadne skúste otvoriť galériu c

Ak by ste si priali niektorú fotografiu čierno-bielu pripadne naopak, prosím, dajte mi vediet a ja Vám ju tak upravím. Nie každý záber je vhodný pre čb úpravu a tiež niektoré zábery pôsobia lepšie ako čiernobiele, preto Vás vopred prosím, needitujte moju prácu.

 

Ak máte záujem o fotenie, prosím, vyplňte tento Dotazník.

 

   


 


 

   
        CM Member

 

Staffordshire photography | Stoke on Trent Photographer | Newcastle under Lyme Photographer | Pregnancy, newborn, children, family and pet photography in Stoke on Trent  and Newcastle under Lyme       

      Award-winning photographer

All images © Copyright 2017 ZuHuda Photography